Öğrenci Bank24 Jet Kart Dağıtımı

29 Eyl

Üniversitemiz ile Türkiye Halk Bankası Düzce Şubesi arasında imzalanan protokol gereğince 2016 girişli öğrencilerin (ÖSYS ek yerleştirme, yatay geçiş hariç) Bank24 Jet öğrenci kartları ile henüz kartlarını almayan ara sınıf öğrencilerin kart dağıtımları 03 Ekim 2016 – 14 Ekim 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

Üniversitemiz yerleşkelerine giriş-çıkış ve bina güvenlik turnike geçişlerinde Bank24 Jet kartları kullanılacaktır. Özellikle, Üniversitemiz yemekhanelerinde fiş satışları sonlandırılarak 17 Ekim 2016 tarihinden itibaren tüm yemekhanelerde kurulu bulunan turnikeler aracılığı ile Bank24 Jet kart kullanılarak yemek ücreti ödemeleri gerçekleştirilecektir. Tüm öğrencilerimizin kendisi adına hazırlanmış olan ve aynı zamanda öğrenci kimliği statüsünde olan Bank24 Jet kartlarını almaları zorunludur. Bank24 Jet kartını almayan öğrencilerimiz 17 Ekim 2016 tarihinden itibaren yemekhane turnikelerinden geçiş yapamayacağından yemek hizmeti alamayacaktır. Bu nedenle öğrencilerimiz herhangi bir sorunla karşılaşmamaları için mutlaka 14 Ekim 2016 tarihine kadar ilan edilen yerlerde kendi adına hazırlanmış olan Bank24 Jet kartını nüfus cüzdanı fotokopisi beyan ederek almaları büyük önem taşımaktadır.

Biriminiz yabancı uyruklu öğrencilerinin ise Bank24 Jet öğrenci kartları için mutlaka Türkiye Halk Bankası Düzce Merkez Şubesine pasaport fotokopileri ve ikametgah tezkereleri ile müracaat etmeleri gerekmektedir. ÖSYS ek yerleştirme ve yatay geçiş öğrencilerinin Bank24 Jet öğrenci kartları Türkiye Halk Bankası tarafından en kısa sürede basılacaktır. Bank24 Jet kart dağıtım günleri ve dağıtım yerleri Üniversitemiz internet adresinde ilan edilecek, yerleşke yemekhanelerine ve birim duyuru panolarına asılacak ayrıca öğrencilerimizin duzce.edu.tr uzantılı kurumsal e-posta adresine gönderilecektir.